Őszi munkálatok a földeken Őszi munkálatok a földeken

Bemutatkozás

A Lakótelepi tagóvoda a város lakótelepén helyezkedik el. 1973-ban épült, 4 csoportos, udvarral körülvett épület, jelenleg 2 óvodai csoport működik benne. Az óvoda épületét a nevelési-fejlesztési feladatok megvalósításának figyelembevételével az óvónők esztétikusan rendezték be. A több funkciót betöltő csoportszobák alkalmasak a szabad játékra, a tevékenységek végzésére, az étkezésre, az alvásra, pihenésre. A tagóvoda komfort fokozata jónak mondható.

Az épületet tágas zöldövezet veszi körül. Lég- és napfürdőzés feltételei optimálisak. Az udvari játékok korszerűek, jól segítik a gyermekek egészséges életre nevelését, a szabad mozgásuk fejlesztését.

A gyermekek zöme a lakótelepi családokból, kisebb hányada a város más, távolabbi utcáiból érkezik.